Yhteystiedot

Töllötin

Savonkatu 23
74120 IISALMI

Avoinna ti-pe klo 9-15

Asiakaspalvelu: p. 017 303 500, ma-pe klo 8.00-16.00

Liikeilmoitukset ja aineistot
mainos.savonmedia@media.fi

Lukijailmoitukset
asiakaspalvelu@savonmedia.fi

Lukijailmoitukset jätettävä ma klo 13.00 mennessä.

Ota yhteyttä
Anna palautetta
Lähetä juttuvinkki
Ota yhteyttä jakeluun

Toimitus
toimitus@tollotin.fi

Antti Sarvela
päätoimittaja
p. 044 591 6400
antti.sarvela@media.fi

 

Irja Kauppinen
aluemyyntipäällikkö
p. 050 5398 757
irja.kauppinen@media.fi

Jouni Puustinen
avainasiakaspäällikkö
p. 050 4006 234
jouni.puustinen@media.fi

Susanna Kukkola
myyntineuvottelija
p. 050 5500 557
susanna.kukkola@media.fi